En Uygun Ambalaj Firması Seçimi - Palet Streç Film | Her Türlü Streç Film | Toptan ve Perakende Satış

En Uygun Ambalaj Firması Seçimi

En Uygun Ambalaj Firması Seçimi

En Uygun Ambalaj Firması Seçimi

Yeni bir ambalaj firmasıyla mı çalışmak istiyorsunuz? Ürünlerinizin paketlenme ve taşınma süreci için güvenebileceğiniz malzemeler mi arıyorsunuz? Köşe savunucular, çemberler, palet streçleri için efektif çözüm ortaklarına mı ihtiyacınız var? Çok fazla tercih var, hangisiyle yoluma devam etmeliyim mi diyorsunuz?

İster işe yeni başlamış bir şirket olun, ister bir değişim arayan bir üretici… Yeni bir partner aramanın zorluklarının farkındayız ve size en uygun ambalaj ortağını bulmanıza yardımcı olacak bir dizi başlık hazırladık.

1- Ürün Çeşitliliği
Bilhassa ürün yelpazeniz genişse beklentilerinizi tam olarak karşılayabilecek bir ambalaj firmasıyla çalışmanız çok ehemmiyetlidir. Her ürüne uygun değişik ebatlarda ve materyallerde ambalaj seçeneği sunmalarını beklersiniz. Bunu sağlamak için ürün çeşitliliklerini, size özel yaratabilecekleri çözümleri ve sunabilecekleri servisleri ayrıntılı bir şekilde öğrenmeniz gerekir.

2- Referans
Yalnızca web sitelerinde verilen bilgilere dayanarak beraber çalışma kararı almak her vakit zordur. Bunun yerine firmanın daha önceki ve aktüel müşterileri ile ilgili bilgi almak sizin için yararlı olacaktır.

3- Teslimat Müddeti
Uymanız şart olan bir programınız ve kısıtlı bir süreniz varsa, ambalaj firmanızın da sizinle simültane çalışabilmesi ve zamanında teslimat yapabilmesi gereklidir. Siparişlere dönüş hızları ve teslimat müddetlerini öğrenmeniz faydalı olacaktır.

4- Asgari Sipariş Adeti
Karar vermede ehemmiyetli rol oynayan etkenlerden biridir. Ambalaj firmalarında ekseriyetle asgari sipariş sayısı zorunluluğu bulunur. Bilhassa KOBİ’ler asgari sipariş miktarı daha düşük olan firma arayışında oldukları için bu bilgiyi edinmek gereklidir. Yeni başlayan bir işletmeyseniz ürünlerin size uygunluğunu test2 etmek için tecrübe siparişi vermek de isteyebilirsiniz. Ambalaj firmasının taleplerinizi karşılama potansiyelini görmek için iyi bir fırsattır.

5- Markaya Özel Baskı
Marka isminizin, logonuzun veyahut istediğiniz değişik baskıların ve tasarımların ürünlere uygulanabilirliği anahtar konulardan biridir. Talebiniz doğrultusunda özel ürün üretebilecek bir firma ile çalışmanız işinizi bir adım ileriye taşıyacaktır.

Palet Streç olarak kurulduğumuz günden beri müşterilerimizin taleplerine esnek yaklaşımlarla çözüm üretmeye odaklıyız. Sizin ve markanızın ihtiyaçlarını en ideal şekilde nasıl karşılayabileceğimizi öğrenmek ve yukarıda söz edilen konularla alakalı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla Ara...
WhatsApp İletişim
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba Hoşgeldiniz! Size nasıl yardım edebiliriz?